AKCE: DÁRKOVÉ MIXY ODKAZ ZDE NOVÝ ESHOP sk_small.png  Prodej na Slovensko

ČERNÝ LANÝŽ + Extra panenský olivový olej 200ml

Olej je vynikající k obohacení prvních chodů založených na bruschetách, pizzy, omeletách, bílých a červených mas, luštěninách a polévkách. Vyzkoušejte v kombinaci s křepelčími vejci nebo přidejte do bramborové kaše, rizota, do těstovinových jídel.

Cena za 1 ks vč. DPH: 219 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 190 Kč
Momentálně nedostupné Kontaktovat prodejce
 
Výrobce: SPRAYLEGGERO SPRAYLEGGERO
Kód produktu: CE30800870
AKCE Grilování
Popis

ČERNÝ LANÝŽ + Extra panenský olivový olej 200ml

Extra panenský olivový olej (98%) je ochucený přírodním aroma lanýže černé (2%). Olej té nejvyšší kvality lisovaný za studena dělí gurmány na dva tábory. Na ty, kteří o ní nechtějí ani slyšet, a ty, kteří se do ní zamilovali. Přes zatuchlou, až petrolejovou aroma je třeba přejíst. No když si zvyknete, je to jako závislost. Silná a charakteristická aroma hlíz v kombinaci s vyváženým EVO olejem dodává oleji intenzivní a přetrvávající aroma.

Olej je vynikající k obohacení prvních chodů založených na bruschetách, pizzy, omeletách, bílých a červených mas, luštěninách a polévkách. Vyzkoušejte v kombinaci s křepelčími vejci nebo přidejte do bramborové kaše, rizota, do těstovinových jídel. Inovativním balením se vám podaří snížit spotřebu oleje o 90%.

Složení:

98% Extra panenský olivový olej, 2% Aroma Lanýže Černé.

S tímto sprejem snížíte spotřebu oleje o přibližně 90%, Jedna nádoba spreje = cca 3 litry oleje. Neobsahuje plyn, konzervační látky, aditiva (přídavné látky). Speciální láhev chrání obsah před ovzduším a světlem na dlouhou dobu. 1 sekunda spreje SPRAY Leggero postačuje na ochucení jednoho jídla. Pod tlakem trysky možné aplikovat olej ve 3 různých formách (sprejovat, kapka, lít). Ideální na rýžové jídla, omelety, pizzu, těstoviny, či grilovaná masa.

Vyrobeno v Itálii.

 

Parametry
Příchuť lanýž černý
Velikost balení 200 ml
Výrobce SPRAYLEGGERO
Trvanlivost 12 měsíců od data výroby

 

Zpracováno v Česku

Produkty dovážíme z celého světa, ale u nás je kontrolujeme a s láskou zpracováváme.

 

 

Nejlepší kvalita

Pečlivý výběr, neustálá kontrola a šetrné zpracovávání je zárukou té nejlepší kvality produktů.

 

V souladu s přírodou

Podporujeme lokální pěstitele. Pro dovoz volíme nejkratší cestu s ohledem na přírodu.