AKCE: DÁRKOVÉ MIXY ODKAZ ZDE NOVÝ ESHOP sk_small.png  Prodej na Slovensko

Doprava a platba

Doprava a platba pro zákazníky e-shopu Nuties.cz

Platby za zboží lze realizovat jedním z těchto způsobů:

1. Hotově, nebo kartou při osobním odběru na adrese:
Natural Pack group s.r.o., Starovice 320, 69301 Starovice
Otevírací doba: pondělí - pátek 6:00 - 11:00 hod., 11:30 - 14:30 hod

2. Na dobírku ze cenu 36 Kč

3. Převodem na účet dodavatele – upozorňujeme odběratele, že zboží bude expedováno až po připsání částky na účet dodavatele (pro rychlé vyřízení objednávky doporučujeme zvolit raději platbu na dobírku, nebo platbu platební kartou). Pokud nebude objednávka uhrazena do 7 pracovních dnů, bude objednávka automaticky stornována. Údaje pro bankovní převod v CZK:
Číslo účtu: 1387935859/2700, jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.

4. Pomocí online platební brány Comgate
ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Doprava zboží na určenou adresu dle vybraného způsobu doručení

1. Osobní odběr v provozovně
Natural Pack group s.r.o., Starovice 320, 69301 Starovice – zdarma Vyzvednutí objednávky prosím nahlaste na vrátnici, přivezeme Vám objednávku k vrátnici
Otevírací doba: pondělí - pátek 6:00 - 11:00 hod., 11:30 - 14:30 hod


2. Pomocí přepravní společnosti Česká pošta - Česká republika
• Balík Do Balíkovny - 79 Kč (nelze v kombinaci s dobírkou), max. váha jednoho balíku v objednávce je 14,5 kg. Při navýšení váhy u objednávky nad tuto hodnotu, je doprava automaticky navýšena o další "balík" za stejnou cenu. Doručení zásilky na zvolenou "Balíkovnu" České pošty (pobočky České pošty), kterou si zvolíte při objednávce. Platba objednávky je možná převodem nebo pomocí online platební brány Comgate.

• Balík Na poštu - od 99 Kč, max. váha jednoho balíku v objednávce je 20 kg. Při navýšení váhy u objednávky nad tuto hodnotu, je doprava automaticky navýšena o další "balík" za stejnou cenu. Doručení zásilky na zvolenou pobočku České pošty v objednávce. Platba objednávky je možná převodem, dobírkou nebo pomocí online platební brány Comgate

• Balík Do ruky - od 119 Kč, max. váha jednoho balíku v objednávce je 25 kg. Při navýšení váhy u objednávky nad tuto hodnotu, je doprava automaticky navýšena o další "balík" za stejnou cenu. Balík bude doručen na zadanou adresu v objednávce. Platba objednávky je možná dobírkou, převodem nebo pomocí online platební brány Comgate


3. Pomocí přepravní společnosti GLS - Česká republika
• Doprava na pobočky GLS Parcel Shop - cena od 59 Kč max. váha jednoho balíku v objednávce za uvedenou cenu je 14,5 kg. Platba objednávky je možná převodem nebo pomocí online platební brány Comgate, případně na dobírku.

• Doprava společností GLS "doručení domů na adresu zákazníka" - cena od 79 Kč max. váha jednoho balíku v objednávce za uvedenou cenu je 39,5 kg. Platba objednávky je možná převodem nebo pomocí online platební brány Comgate, případně na dobírku.


4. Zásilkovna - Česká republika
Doprava na pobočky Zásilkovny CZ - 59 Kč max. váha jednoho balíku v objednávce za uvedenou cenu je 4,5 kg. Při navýšení váhy nad uvedenou hodnotu je cena dopravy 109 Kč. Maximální váha objednávky je u tohoto způsobu dodání 9,5 kg. Platba objednávky je možná převodem nebo pomocí online platební brány Comgate, případně na dobírku.


5. DOPRAVA ZDARMA JE OD ČÁSTKY 2000 Kč

DOPRAVA ZDARMA se nevztahuje na VO zákazníky. Doprava probíhá na základě smluvních podmínek. Pokud máte zájem o dlouhodobou spolupráci, prosím kontaktujte nás na email: info@nuties.cz

 

 

Obrázek

Kvalitní zpracování v Česku

O to se pak u nás v Česku s láskou stará řada zaměstnanců a kontrolorů kvality. Jsme pyšní, že můžeme pomocí moderních technologií připravovat ke koupi produkty při dodržování těch nejvyšších standardů. Protože všechno sami pečlivě vybíráme u dodavatelů a následně i zpracováváme, můžeme vám zaručit nejvyšší čerstvost.


Nejčerstvější exotické chutě

K vám se pak dostanou plody slunce s příběhem a připravovaných pomocí špičkových technologií pro zachování jejich úžasné chuti a kvality. Abyste mohli okusit i něco nového, neustále rozšiřujeme naši nabídku a snažíme se uspokojit i ty nejmlsnější jazýčky.


Další články