AKCE: DÁRKOVÉ MIXY ODKAZ ZDE NOVÝ ESHOP sk_small.png  Prodej na Slovensko

O nás

Jedinečný příběh Plodů slunce

Co se skrývá za skvělou chutí a vůní plodů slunce? Jedinečný příběh, jak se z nejčerstvějších plodin pěstovaných na plantážích v exotických krajích u nás stávají balení se skutečně kvalitními produkty. Vy pak můžete okusit chuť dálek i bez cestování a pochutnat si na čerstvých a zdravých plodech.


Výběr těch nejlepších surovin ze všech koutů světa

Vše začalo výběrem těch nejchutnějších exotických surovin. Ty dovážíme přímo ze zemí, kde mají nejlepší podmínky k pěstování. Ochutnávali jsme na trzích místní produkty, navštěvovali plantáže, kde se pěstují, abychom si byli jistí, že vybereme skutečně dobré plodiny k dalšímu zpracování.
ochutnejte i Vy trochu z našich cest z celého světa

Obrázek

Kvalitní zpracování v Česku

O to se pak u nás v Česku s láskou stará řada zaměstnanců a kontrolorů kvality. Jsme pyšní, že můžeme pomocí moderních technologií připravovat ke koupi produkty při dodržování těch nejvyšších standardů. Protože všechno sami pečlivě vybíráme u dodavatelů a následně i zpracováváme, můžeme vám zaručit nejvyšší čerstvost.


Nejčerstvější exotické chutě

K vám se pak dostanou plody slunce s příběhem a připravovaných pomocí špičkových technologií pro zachování jejich úžasné chuti a kvality. Abyste mohli okusit i něco nového, neustále rozšiřujeme naši nabídku a snažíme se uspokojit i ty nejmlsnější jazýčky.


Další články