AKCE: DÁRKOVÉ MIXY ODKAZ ZDE NOVÝ ESHOP sk_small.png  Prodej na Slovensko

Registrace jako velkoobchodní partner

Podmínky pro "Velkoobchodního partnera"

Podnikáte a chtěli byste naše produkty nabízet Vašim zákazníkům? Naše společnost nabízí registrovaným firmám a živnostníkům možnost nakupovat za velkoobchodní ceny (nastavením VO ceníku). Tato nabídka se týká zákazníků, jejichž předmětem činnosti podnikání je nákup a prodej potravin, nebo činnost související s výrobou z uvedených produktů, např. pekaře, cukráři, atd...
Zašlete nám Vaše kompletní údaje a získáte výhody velkoobchodního nákupů.

 

Velkoobchodní odběr se řídí následujícími pravidly

Vyplňte prosím formulář jako "klasickou registraci" odkaz ZDE a zároveň nás o registraci informujte na email info@nuties.cz společně s informací o registraci do e-shopu odešlete prosím i email, který jste při registraci zadali.

Jakmile Vaši žádost potvrdíme, budete informováni emailem, že Vaše registrace byla potvrzena.
Nastavením VO ceníku ihned po přihlášení do Vašeho účtu uvidíte produkty s Vaší slevou oproti MO ceníku.

Minimální výše objednávky je 5 000 Kč bez DPH.

Obrázek

Kvalitní zpracování v Česku

O to se pak u nás v Česku s láskou stará řada zaměstnanců a kontrolorů kvality. Jsme pyšní, že můžeme pomocí moderních technologií připravovat ke koupi produkty při dodržování těch nejvyšších standardů. Protože všechno sami pečlivě vybíráme u dodavatelů a následně i zpracováváme, můžeme vám zaručit nejvyšší čerstvost.


Nejčerstvější exotické chutě

K vám se pak dostanou plody slunce s příběhem a připravovaných pomocí špičkových technologií pro zachování jejich úžasné chuti a kvality. Abyste mohli okusit i něco nového, neustále rozšiřujeme naši nabídku a snažíme se uspokojit i ty nejmlsnější jazýčky.


Další články